PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemi
ZİYARETÇİ KAYIT SİSTEMİ

ZİYARETÇİ KAYIT SİSTEMİ

Ziyaretçi Kayıt Sistemi

Ziyaretçilerin kaydının dijital ortamda otomatik olarak tutulması sizce nasıl bir his? Bizim için teknolojinin geldiği son nokta bu kadardır. Özellikle sürekli geçiş, giriş ve ziyaretçisi bulunan mekanların mutlaka ziyaretçi sistemine dahil olması gerekir. Evet, aklımızda hemen ziyaretçi sistemi nedir sorusu geliyor.

Ziyaretçi Kayıt Sistemi Nedir?

Ziyaretçi kayıt sistemi ofisinize, işletmenize, marketinize ya da herhangi bir noktaya giren kişilerin dijital kimlik sayesinde kayıt altında tutulmasıdır. Ziyaretçi kayıt sistemi işletmelerin daha prestijli görünmesini, ziyaretçi kayıtlarının daha profesyonel bir şekilde tutulduğu ve geliştirildiği bir sistemdir. Danışma personellerinizin elle kayıt altında tuttuğu ziyaretçi kaydının artık geride kaldığını hatırlatmak çok faydalı olacaktır.

Zira, artık ziyaretçi kayıt sistemi sayesinde dijital bir kimlik ile ziyaretçilerinizin giriş çıkış saati, kimlik bilgileri, kimle görüşeceği ne zaman ayrılması gerektiği ve ne zaman ayrıldığı gibi ayrıntılı bilgileri içerir.

Tüm sistem bir tablet üzerinden kontrol edilebilen, görevlinizin tek bir ekran dahilinde tüm ziyaretçilerin anlık kayıtlarını tutabileceği, düzenleyebileceği ve giriş yapabileceği ortam sunar.

Ziyaretçi Kayıt Sistemi Nasıl Çalışır?

Ziyaretçi kayıt sistemi stabil olarak tek bir tablet ya da Kiosk ekranlarından yönetilebilen sistemlerdir. Bu sistem sayesinde danışma personelleriniz çıktılara hazırlanmış Excel tablolarından kurtulmuş olacak. Bu sistem sayesinde gereksiz evrak ve arşivleme probleminden şirketiniz kurtulmuş olacak. Ziyaretçilerinizin kaydını bir vekil sunucuda tutabilecek, tüm kâğıt ve zaman masraflarından kurtulmuş olacaksınız. Bu sistem sayesinde gelen ziyaretçilerin, ziyaret edeceği kişiler SMS ya da e-posta yöntemi ile bilgilendirilir.

Danışma personeliniz giriş kaydını yaptığı anda ziyaretçinin geldiği departman ya da kişi anlık olarak bilgilendirilir. Siz de anlık olarak binanıza kaç kişinin giriş yaptığını tutabilirsiniz. Olası problemlerde ziyaretçi kaydının incelenmesi istendiğinde tüm kayıtlar vekil sunucularda otomatik olarak yedeklenir ve gerekli makamlara verilmek üzere çıktıları alınabilir.

Departman ziyaretçiniz ile görüşme yapmak istemiyorsa kişinin içeri girişi yasaklanır.

Randevulu ziyarete gelmiş olan kişiler için alınacak onay kodu sonrasında hemen içeri alınabilir.

Ziyaretçi kartı, tüm ziyaretçilere verilir. Bu kart sayesinde sadece giriş yapabileceği bölümlere girebilir ve yaka kartı sayesinde her çalışanınız kişinin ziyaretçi olduğunu anlar.

Ziyaretçi Kayıt Sisteminin VIP Avantajları

Ziyaretçi kayıt sisteminin her zaman VIP avantajları bulunur. Sistemi kullanan her şirket VIP olur ve tüm yazılım desteklerimizden ücretsiz bir şekilde faydalanabilir. Ayrıca ziyaretçi kayıt sisteminin ise şu şekilde avantajları bulunur:

Şirketinizde bulunan tüm PDKS sistemleri ile entegre çalışır.

Geçmiş dönemlerde ziyarete gelmiş olan kullanıcıların bilgileri tutulacağı için kişinin kaç kez ziyarete geldiği tespit edilebilir.

Özel misafirleriniz için hızlı giriş protokolleri hemen uygulanabilir. Önemli ziyaretçilerin bekletilmesi gibi bir olasılık yaşanmaz.

Stajyerler ve taşeron işçiler gibi sürekli ziyarete gelmesi gereken kişiler için “Sürekli ziyaretçi kartı” tanımlanabilir. Bu kişilerin girişlerinde ve çıkışlarında her gün yaşanan problemler yaşanmaz.

Süresiz Teknik Destek

Dikkat: ziyaretçi kayıt sistemine dahil olan tüm işletmeler süresiz teknik desteğimize maruz kalabilir.

İnovatif Çözümler

HES kodu sorgulama, temassız geçiş ve daha pek çok hizmet Teknik PDKS ile mümkün hale gelebilir. Şirketimiz, şirketinizin teknolojik partneri olmaya hazır. Ya siz?

Bizimle hemen iletişime geçmek için 0000 numaralı telefonu arayabilir daha teknik bilgilere ulaşabilirsiniz.