PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemi
YEMEKHANE SİSTEMİ

YEMEKHANE SİSTEMİ

Yemekhane Kontrol Sistemi

Yemekhane, giderlerin en fazla olduğu ve her personelin hakkı kadar yemek alabildiği bir mekândır. Ama bu her zaman bu şekilde olmayacak, giderler artacak ve personelleriniz belki de günde birkaç defa yemek yiyebilecek. Yemekhane kontrol sistemi sayesinde bu durumun önüne geçilebilir. Aynı zamanda yemekhane kontrol sistemleri, otomatik kayıt altında tutulan verileri sayesinde hangi personelinizin yemek yediğini hangi personelinizin yemek yemediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Yemekhane kontrol sistemi sayesinde yemekhanenizde yaşanabilecek olası problemlerin önüne geçebilir, yemek firmanız ile yaşanabilecek olası anlaşmazlıkları çok rahat bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Yemekhane Kontrol Sisteminin Faydaları

Yemekhane kontrol sistemi sayesinde yemekhanenizde tertip ve düzeni sağlayabilirsiniz.

Öğün aralarındaki karmaşa artık son bulur. Tüm geçişleriniz otomatik olarak düzene girmiş olur.

Yemekhanede yemek yememesi gereken kişilerin önüne geçilebilir. Sadece onaylı ve kart sahibi kullanıcılar yemekhanenizden yemek yiyebilir.

Yemekhane kontrol sistemi internetten bağımsız çalışır ve tüm gün, hafta ve aylık raporlar cihazdan alınır.

Sadece personel ve ziyaretçilere göre yemek sayısı belirlenir, bu sayede firmanızın gereksiz harcamaları önlenmiş olur.

Her personele ayrı yemek saati belirlenebilir, bu sayede departmanlar arası karmaşa son bulur.

Misafirleriniz ve ziyaretçileriniz için öze kart tanımlanabilir, bu sayede yemeklerinizden istifade edecek kişi sayısı belirlenebilir.

Yemekhane kontrol sistemine örneğin “120 kişi 12.30 ile 13.30 saatleri arasında yemek yiyebilir” ya da “5 kişi sınırsız yemek yeme hakkına sahiptir” gibi tanımlamalar yapılabilir.

Yemekhane Kontrol Sistemi Teknolojisi

Yemekhane kontrol sistemi teknolojisi yazılım alanında güçlü ekiplerimiz ve donanım konusunda uzman çalışanlarımız sayesinde hazırlanır. Bu sayede olası hatalar anında giderilir.

Profesyonel ve güncel yazılımlarımız sayesinde olası hatalar anında tespit edilebilir, otomatik sorun çözücü sistemlerimiz sayesinde yemek saatlerinizde karmaşalar engellenebilir.

Kullanılacak olan donanımların herhangi biri yüzde yüz Türk işçiliği ve profesyonelliği ile üretilmiştir. Mühendislik alanında geliştirmiş olduğumuz bu teknoloji sayesinde firmanızın tüm yemekhane problemlerini giderebilirsiniz.

Şirketinizin profesyonel bir yemekhane kontrol sistemine ihtiyacı varsa bize 00000 numaralı telefondan hemen ulaşabilir ve daha ayrıntılı teknik bilgi alabilirsiniz.

Süresiz Teknik Destek

Yemekhane kontrol sistemi, yüzde yüz süresiz teknik destek gibi bir ayrıcalığa sahiptir. Ürünü tedarik etmeden önce sizi ayrıntılı bilgilendiriyor, kurulum sonrasında tüm teknik anlatımları gerçekleştiriyoruz. Kullanım sonrasında oluşabilecek herhangi bir arıza ve problem için her zaman yanınızdayız.