PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemi
PDKS SİSTEMİ

PDKS SİSTEMİ

PKDK Sistemi

PKDK sistemi, personel kartlı geçiş sistemlerine verdiğimiz addır. Bina giriş ve çıkış kontrolünün yapılabildiği, personel listesinin daha sağlıklı kontrolünün sağlanabildiği ve iş akışını bir düze standart hale getirebildiğimiz sistemdir. PKDK sistemi sayesinde şirketinizin iş akışını, personel izin, işe giriş ve çıkış, personel ödül ve ceza, personel performansları gibi durumlarını denetleyebildiğiniz bir sistemdir.

PKDK Sisteminin Teknolojik Faydaları

PKDK sistemi sayesinde personellerinizin işe giriş ve çıkışlarını kontrol edebilirsiniz. Kim hangi saatte girmiş, kim hangi saatte çıkış yapmış tüm veriler sisteme kayıt edilir ve ekranınıza yazdırılır.

Personel listenizi açtığınız zaman karşınıza çıkan sayfada, işe sürekli geç gelen kişilerin genellikle hangi saat aralıklarında işe giriş ve çıkış yaptığını daha net tespit edebilirsiniz.

Fazla mesai talep eden çalışanların ne kadar süre ile çalıştığını daha net görebilir, haksız kazancın önünü kesebilirsiniz.

Personellerinizin izin ve dönüş tarihlerini daha net görebilir, dönüş tarihinde dönüp dönmediğini daha sistematik bir tabloda görebilirsiniz.

Kimin ödül alacağı kimin ceza alacağı PKDK sistemi sayesinde daha net belli olur. Bu sayede çalışan ve çalışmayan personelinizin ayrımı daha doğru olur.

Personellerin sahte imza atmasının önüne geçer. Sadece gerçek kart sahipleri giriş ve çıkış için kartlarını kullanabilirler. Bir başkası bir başkasının kartını kullandığında bu tespit edilir.

PKDK Sisteminin Evrensel Faydaları

Kağıt kullanımı artık geride kalır. Bir şirket ortalama olarak yılda 150 ağacın yok olmasına neden olabilir. Siz, bu katliamın önüne geçebilirsiniz.

Excel verileri ile hazırlanmış ve yazdırılmış bir çıktı için ortalama olarak 20 dakika gibi bir süre gerekiyor. İlgili personelinizin 20 dakikasını daha verimli kullanmasına neden olabilir, şirketiniz için 20 dakika kazanabilirsiniz.

PKDK Sistemi Zamandan Tasarruf Eder

PKDK sistemi ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kolar dokümantasyon, hızlı ve kesin çözüm desteği ile her zaman yanınızdayız. Periyodik destek sürelerimiz içerisinde olası tüm sorunlarınızı çözebiliriz.

Süresiz Teknik Destek

PKDK sistemine dahil olan şirketlerin tamamına süresiz teknik destek tanımlıyoruz. Bu sayede sistemlerimizde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda anında çözüm sağlıyoruz.

Her Zaman Güncellenecek Altyapı

PKDK sistemi, her zaman güncellenecektir. Güncelleme gelen sistemler ise anında tarafımızdan güncellenir, bu sayede çağın getirisi teknolojiden her zaman faydalanabilirsiniz.