PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemi
ARGE PUANTAJ SİSTEMİ

ARGE PUANTAJ SİSTEMİ

Ar-Ge Kontrol ve Takip Sistemi

Ar-Ge merkezlerinizin çalışanlarının sürekli kontrol edilebildiği bir sistem hayal edelim. Çalışanların puanlandığı, izin ve dönüş tarihlerinin kontrol edildiği, mesai girişi ve çıkışı gibi kontrollerin yapılabildiği bir sistem ile Ar-Ge merkezinizin başarını daha da ileriye taşımak ister misiniz?

Ar-Ge kontrol ve takip sistemi, çalışanlarınızın performanslarını denetleyebileceğiniz, işe giriş ve çıkış saatlerinin kontrol edebileceğiniz ve bu sayede çalışanlarınızın hakkedişlerini görebileceğiniz bir sistemdir.

Ar-Ge kontrol ve takip sistemi, Teknik PDKS’nin özenle hazırlamış olduğu son teknolojik fikirler ve tasarımlarla hazırlandığı bir üründür. Tüm Ar-Ge merkezlerinin denetlenebilmesi ve kontrol edilebilmesi gibi özellikleri bünyesinde barındırır. Bu sayede tüm Ar-Ge merkezlerinin daha dinamik bir hale getirilmesine olanak sağlar.

Ar-Ge Puantaj Sistemi Hakkında

Ar-Ge puantaj sistemi sayesinde personelinizin işe giriş ve çıkış saatlerini öğrenebilir, mesai hakkedişlerini görebilir, yıllık izin, raporlu gün ya da benzeri durumları denetleyebilirsiniz.

Tüm bu veriler otomatik olarak elde edilir ve Ar-Ge puantaj sistemi tarafından bir puanlamaya alınır. Tüm veriler eksiksiz bir şekilde hesaplanır ve çalışanınızın performans sonucu ortaya çıkıyor.

Ar-Ge Kontrol ve Takip Sistemine Neden İhtiyaç Duyarız?

Ar-Ge kontrol ve takip sistemi sayesinde kimin ne kadar çalıştığını, kimin ne kadar ek mesai ücreti alması gerektiğini ve kimin ne kadar Ar-Ge merkezinizde bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Ama bundan önce evrensel faydaları ise su götürmez bir gerçek. Örneğin artık kâğıt masrafları olmayacak, arşiv ve evrak masrafları olmayacak. Bunlardan doğacak olan zaman kaybının önüne geçilecek. Artık tüm işleyiş otomatik sistemler tarafından tutulacak ve tüm veriler her gün otomatik olarak vekil sunuculara yedeklenecek.

Mesai saatleri içerisinde iş icabı dışarı çıkması gereken personelinizin ne zaman döndüğü ve ne kadar süre dışarıda kaldığı ortaya çıkarılabilen basit ve teknolojik bir hizmet ile karşı karşıyasınız. Bu gibi hizmetler her kesimden şirketin kullanabileceği ürünlerdir. Tek fark, vizyondur. Siz de hemen Teknik PDKS ile iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan teknolojik altyapıya hemen sahip olabilirsiniz.

Sınırsız Teknik Destek

Sınırsız teknik destek, her şirketin sahip olabileceği basit bir işlevsel özelliktir. Teknik PDKS ile en az bir kez çalışmış olan tüm şirketler sınırsız teknik desteğe ihtiyaç duyabileceği gibi sınırsız teknik desteğe de maruz kalabilirler.